čtvrtek 2. srpna 2018

2.8.2018 13 Tz´i

POSLEDNÍ ZKOUMÁNÍ A HODNOCENÍ VAZEB S MINULOSTÍ, PROBUZENÍ DUŠE, NASTAVENÍ DUCHA NA USKUTEČŇOVÁNÍ

Je poslední den trecény rozvoje svobodné vůle a sebevyjádření, čištění cesty k uplatňování vlastních schopností, rozhodování a voleb k uzdravování. Říká Žij, co hlásáš.
Díváme se dál, připravujeme budoucnost a naposledy zkoumáme svoje limitující staré vazby ke strachům co nás vedly k závislosti a vedení někým jiným, než vlastními schopnostmi. Je potřeba jasně porozumět a vazby změnit, abychom mohli vykročit k vlastní tvorbě budoucnosti.

Dnešní energie loajálního vůdce spojená s číslem 13 nám pomůže proces přeměny dokončit a posunout nás dál. Dnes nás vybízí přehodnotit nastavení, přenastavit pořádek vedení svého života z vnějšího na vnitřní. Konec nadvlády naší i nad námi, opustit vnucené názory. Odstranit staré, zaběhané vztahové návyky jako nadměrnou přizpůsobivost a cizí představy o hodnotách, špatné sebehodnocení, obviňování, pocity méněcennosti, závislost, oběť. Být sami sobě vůdcem, už žádný strach o přežití a následné závislosti. Dnešek vede k nezávislosti, nabízí opustit fixaci navenek, vedení po vlastní cestě vlastní intuicí, důvěřovat svým pocitům, zapojit smysly a sledovat věci kolem sebe. Jsme plni elánu a chceme jít dál. Zvolme tedy správnou cestu k cíli, zharmonizujme rozum a cit, rozpoznejme svůj vlastní potenciál. My jsme pro sebe ta nejvyšší instance. Nehoňme se, zvolněme tempo a buďme pozorní. Vše se děje ve správný čas. :-)

Pro výpočet osobního životního plánu mě kontaktujte na email zivotniplan@gmail.com.

Tz´i znamená právo, řád a pořádek. Za tím je ovšem skryta vlastní sebehodnota a úcta k životu svému i ostatních a jak je projevujeme. Ten, kdo sám postrádá nezávislost na jakékoliv úrovni, stanovuje pravidla ostatním.
Je o zákonech přírody, duchovních i těch vytvořených člověkem. Je o vedení, pravidlech, spravedlnosti a pořádku. Je o pravidlech, termínech, tlaku, diktátu zvyků a posedlostí. Je o pomoci a radě, zajištění, že zákony budou dodržovány a právo vykonáno (i vynuceně).
Je také o emoční rovnováze, laskavosti, strategii. Tz´i znamená také loajalitu, laskavého průvodce, parťáka, přítele, pomocníka. Jako průvodce s námi dělá první kroky do tmy a vede nás do zrození vlastní pravé autority. Tz´i také projevuje sexualitu jako tvůrčí prvek a tak je o vládě smyslů, důvěře a zradě.
Překládá se jako Pes, ale v původní Mayské definici se vztahuje na téměř všechny čtyřnohé kožešinaté obyvatele džungle, takže zahrnuje i další představitele tohoto znamení - mývala, nebo kojota, jako průvodce kopci a horami. Tz´i je jedno ze znamení, které má silný vztah k primitivní podstatě a divočině.
Tz´i souvisí s cestou života, stejně jako znamení E´, ale neznamená cestu samotnou, ale způsoby, jak po cestě kráčíme (charakter). Proto také v jazyce Yucatec se nazývá Oc, což znamená šlépěj. Se znamením Tz´i se snažíme jít cestou života s duchem rovnováhy a harmonie vlastním souladem s kosmickými a přírodními zákony. V představě psa vidíme loajalitu i zradu a nevěru, bezpodmínečnou lásku i vyceněné zuby, vášeň, impulzy, smysly co mohou vést na scestí.

Známé osobnosti narozené ve znamení Tz´i jsou např. Steven Spielberg, J. K. Rowling (autorka knih Harry Potter), Vladimír Putin, Nelson Mandela, Mahatma Gandhi, Adolf Hitler.