pátek 6. července 2018

6.7.2018 12 Aq´ab´al

REVITALIZACE, TUNING DO AUTENTICITY PODLE SEBE A NE PODLE OKOLÍ, CESTA SVOBODNÉ VŮLE

Dvanáctý den trecény uvolnění mraků nad vlastní bytostí nám pomáhá sbalením dosavadních zkušeností k cestě k vlastní autenticitě.
V dnešních situacích a naší vnitřní odezvě na ně poznáme, podle čeho jsme se dosud řídili, zda podle vnějšku, nebo podle svého nitra, protože platí pořekadlo "Svůj k svému." Je to, co dnes uvidím, moje, nebo cizí? Hledáme cestu k vlastní harmonii, což může znamenat odložit vše, co není naše.
Nasadit nový facelift neznamená nasadit zkrášlující masky, make-up či souhlasit s odosobňovacím dress-code, nebo vypadat či chovat se stejně jako ti kolem, podléhat módě, opatřovat si hračky co mají ukázat naši úroveň, nasadit si masky a vlastně se tak odstínit od vlastní pravdy.  Dnešní nový facelift naopak znamená tohle všechno sloupnout a být sami sebou. Zbavit se všeho co nejsme my. Nechat promluvit své nitro, uvěřit svému pocitu. Naplnit svoje představy o sobě a ne představy a diktát druhých. Nalaďme se na pocit a potom teprve konejme. Jděme za tím, kde cítíme radost, ať už jsou to činnosti, předměty, místa, lidé a nenechme se svými negativními emocemi brzdit. Věřme neomezeně svému Zdroji, odložme vše co nám vadí. Objevme své plamínky motivace, nadšení, zvědavosti, vnitřního pocitu pevnosti, odhodlání, vědomí hodnot. Udržujme je, přiživujme, vdechněme nový život do starého.
Jsme na konci a zároveň na začátku. Buďme sví a žádejme od života co našeho jest. Navazujeme na včerejší sjednocování všech svých částí tělo-mysl-duch-duše do jednoho funkčního celku.
Oběť má bloky v přijímání, takže neriskuje a stojí na místě.

Aq´ab´al je o úsvitu nového, třeba i nového projektu, nového vztahu. Aq´ab´al znamená úsvit, kdy zároveň existují polarity noc a den, tma a světlo. Aq´ab´al si je vědom těchto polarit a to ho může vést ke strachu z chyb. Ztrácí spoustu času hloubáním, která cesta je ta pravá. Pohled zpět, i do historických knih, mu pomáhá pohnout se vpřed.
Znamení je mezičas, první paprsek, nový počátek, první výhonek objevující se z plodné tmy hotov vykvést, je to třeba i zárodek nového vztahu s potenciálem tvorby nového života. Toto znamení představuje změnu, konec starého, konec nudy, obnovu, duchovní probuzení. Schopnost dělat něco úplně nově a jinak, tedy má obrovský potenciál nových začátků. Má schopnost posunout hranice pro vznik nového.
Jak známo, ničeho nového nemůže být dosaženo opakováním stejných postupů. Aq´ab´al je zlepšovatel co věci mění. Aq´ab´al jsou optimisté, velmi přátelští a dobří lidé. Mají schopnost dosáhnout nemožného.

Známé osobnosti narozené ve znamení Aq´ab´al jsou například George Clooney, Jack Nicholson, Penelope Cruz, Morgan Freeman, Donald Trump.