úterý 31. července 2018

31.7.2018 11 Q´anil

ENERGETICKY A IDEOVĚ KONČÍCÍ OBDOBÍ, ČIŠTĚNÍ AŽ NA PRAVOU BYTOST, OSVOBOZENÍ OD BŘEMEN, ČIŠTĚNÍ DISKU

V předchozích dnech jsme sloupávali slupky a nánosy bahna na naší duši, pochopili jsme programy nahrané myšlením jiných do našich 7 let věku, uviděli negativní vlivy a jejich dopad na náš dosavadní život. Dnes je začátek začátků. Nemůžeme vyjít plně do vlastní záře dřív, než rozpoznáme a porozumíme vlastní temnotě. Až tehdy začíná nová životní fáze. Začíná uvolňování mysli. Navazujeme na 7 K´at před 4 dny.

Dnešní energie podporuje čištění emocí, obnovu kreativity, návrat důvěry k lidem, vyčištění strachu ze zranění a nepoddajnosti v mezilidské oblasti. Když se podíváme na svůj života a na to, v jaké oblasti se nám nedaří, kde máme napětí, kde to drhne, kde jsme frustrováni, tak to jsou místa, které náš nahraný program nepodporuje. Zároveň se podívejme co se nám daří, co nám jde, co nás baví, kde jsme dobří. A rozhodněme se, co budeme podporovat, v čem pokračovat a kde chceme udělat změnu k lepšímu, tedy přepsat starý program.
Jde o vysoce tvůrčí den, neptejme se, nedivme se a jděme tam, kam nás dnešní hvězda harmonie postrkuje. Dělejme co nás baví a ne věci z obavy o přežití či povinnosti. Věřme svému dílu a věřme sobě. Rozhodněme se, že své jedinečné, nenahraditelné a drahocenné zdroje (myšlení, energii - čas, peníze) budeme vkládat pouze do toho, co podporuje náš život, rozvoj našich schopností, naše sny a záměry, a nebudeme je utrácet pro jiné. Když tohle začneme dělat, hojnost se v budoucnu dostaví. Protože zjistíme, že být sami sobě jedinou jistotou a autoritou je naše Pravda.

Pro výpočet osobního Životního plánu, nebo Životního plánu vašeho dítěte, mě kontaktujte na email zivotniplan@gmail.com.

Znamení Q´anil se překládá jako Semeno života, záře života, vlastní hvězda. Je o životě, tvorbě, plodnosti, pěstování, péči o druhé, lásce a hojnosti, úspěchu a záři ve všem a všude. Je to semeno zaseté pro budoucí hojnou sklizeň. Q´anil jsou v původní Mayské mytologii zahradníci a bylinkáři.
Glyf pro tuto energii znázorňuje jednotu všech 4 aspektů a opětovné opakování jednoty v každém z nich. Všechno se vším souvisí, je to uzavřený kruh.
Ze zvířecích představitelů Mayové používají králíka, jako symbol plodnosti. Qˇanil je o životě a tvorbě na jakékoliv úrovni, lásce a hojnosti, počátku a růstu, semeni živočišném i rostlinném co je zaseto pro počátek života. Je o sklizni, jídle, chtíči, smyslnosti, plodnosti, hojnosti, prosperitě. Největším darem osob Q´anil je jejich schopnost péče o druhé, někdy až tak, že jim berou šanci na vlastní chyby a jejich využití pro růst; může vést do útisku v podobě nastavení pravidel, prosazování řádu, vyžadování poslušnosti. Lidé Q´anil mají sklony k odsuzování, kritice, chování nadřazenosti. Q´anil se také mohou snadno stát oběťmi svých vášní.

Známé osobnosti narozené ve znamení Q´anil jsou např. Elvis Presley, Jimi Hendrix, Daniel Radcliffe (postava Harry Potter)