čtvrtek 26. července 2018

26.7.2018 6 Aq´ab´al

NÁVRAT K SEBEVYJÁDŘENÍ, NAVIGACE DUŠE K TOMU KDO JSME, PROJEVENÍ ZÁMĚRU BYTÍ, NAVÁZÁNÍ KONTAKTU S DUŠÍ, MOST Z CHAOSU DO NOVÉHO ŽIVOTA

Dnešní energie znamená stabilní a praktický projev už dávno existujícího, i když odděleného - tedy zašlapané a čekající Duše. Kdo prošel chaosem, beznadějí, depresí, stagnací a ztrátou materiálních jistot a vidění smyslu všeho tak, že objevil své nitro a svoji sílu, tomu přichází pomoc. Včera jsme hledali vlastní pravdu, vedení z bludiště a chaosu, dnes tu je. Přichází světlo našeho vědomí, osvětluje skryté talenty a laskavou ukázkou toho, co opravdu jsme a co opravdu nejsme, nás zvedá ode dna.  Znamená to nebát se projevit podle sebe a plynout s tím co jde, protože to je naše pravda, a nikoliv tlačit co nejde. Vede k objevení potenciálu díky pádu, prošlým potížím temné noci duše. Jedna moudrá věta říká: Neomezená je síla toho, kdo už nemá co ztratit.
V této souvislosti mě napadá jako nejvýstižnější citovat pana Jana Wericha:
"Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má bejt to co je a ne to co není, jak tomu v mnoha případech je."
Takže dnes sledujme vedení nitrem. Nechme se jím vést k tomu, co jsme my, k našemu pravému bytí. Dejme mateřskou lásku svému vnitřnímu dítěti a dovolme mu se začít projevovat. Je tam, už odjakživa existuje, je připravené narodit se. Nebojme se narodit, i když budeme ještě nehotoví, ale s obrovským potenciálem. Odměna osudu.

Pro výpočet Životního plánu pro dítě, nebo pro sebe, mě kontaktujte na email zivotniplan@gmail.com

Aq´ab´al je o úsvitu nového, třeba i nového projektu, nového vztahu. Aq´ab´al znamená úsvit, kdy zároveň existují polarity noc a den, tma a světlo. Aq´ab´al si je vědom těchto polarit a to ho může vést ke strachu z chyb. Ztrácí spoustu času hloubáním, která cesta je ta pravá. Pohled zpět, i do historických knih, mu pomáhá pohnout se vpřed.
Znamení je mezičas, první paprsek, nový počátek, první výhonek objevující se z plodné tmy hotov vykvést, je to třeba i zárodek nového vztahu s potenciálem tvorby nového života. Toto znamení představuje změnu, konec starého, konec nudy, obnovu, duchovní probuzení. Schopnost dělat něco úplně nově a jinak, tedy má obrovský potenciál nových začátků. Má schopnost posunout hranice pro vznik nového.
Jak známo, ničeho nového nemůže být dosaženo opakováním stejných postupů. Aq´ab´al je zlepšovatel co věci mění. Aq´ab´al jsou optimisté, velmi přátelští a dobří lidé. Mají schopnost dosáhnout nemožného.
Známé osobnosti narozené ve znamení Aq´ab´al jsou například George Clooney, Jack Nicholson, Penelope Cruz, Morgan Freeman, Donald Trump.