sobota 21. července 2018

21.7.2018 1 Tijax

RENOVACE; ZAČÁTEK PROJEVU A POUŽÍVÁNÍ SCHOPNOSTÍ A DARŮ; ČIŠTĚNÍ DUCHA OD VŠEHO CO NÁM BRÁNÍ BÝT VŠÍM, ČÍM MŮŽEME BÝT; OBNOVENÍ SEBEÚCTY

Dostali jsme se pomyslně na nejzákladnější materiální úroveň existence, zažili jsme (nebo zažíváme) temnou noc duše, třeba životní debakl, hranu, pád. Včera jsme v posledním dni předchozí trecény zažili záblesk osudu, pochopení a odvahu ke změně.
Dnes začíná trecéna čištění, léčení k sebevyjádření, cesty za tím, co bychom měli dělat podle svého niterného nastavení a ne podle toho, co si myslíme, že by nějak mělo být.
S tím souvisí ale nutnost skončit s pocity viny z činů minulosti, které nás blokují v další cestě strachem z chyby. Znamená to nebabrat se dál v minulosti, konec paralyzujícího strachu ze selhání. Tato trecena nám ukáže tyto strachy a vzniklou paralýzu v různých situacích.
Dnešní energie má silnou potřebu sebevyjádření. Strká nás do sjednocení s vlastní duší. Pomáhá nám jít za vyjádřením svého nitra odvážně, troufale, bojovně a tak testuje odolnost a schopnost překonávat překážky. Pomáhá ukončit vše negativní na všech úrovních. Je o práci se slovem a silných emocích. Pozor na tříštění energie a přeskakování díky touze po změně.
Bude zdůrazněno to, co bychom dělat měli, naše původní dary.
Konec strachu lišit se od druhých.

"Dejte světu vědět proč jste tady, a dělejte to s vášní." (Dr. Wayne W. Dyer)

Pro výpočet osobního Životního plánu mě kontaktujte na email zivotniplan@gmail.com.

Tijax znamená zuby a jazyk, komunikaci, paměť, učení přes reflexi. Má tendenci k argumentaci, hašteřivosti, lhaní. Je to znamení pro neohrožené čištění ducha, na odstranění všeho, co stojí v cestě a blokuje nás od bytí čímkoliv, čím chceme být. I ty nejsložitější problémy mohou být vyléčeny. Držme se svých snů a ideálů, dnes tvoříme budoucnost. Stůjme potížím vstříc v síle a ne v oběti.
Znamení Tijax se překládá jako nůž, obsidiánový oboustranný nůž. Obsidián je velmi ostrý, znamená separaci, rozpoznání a odřezání. Je to bojovník a neúnavný hledač pravdy a osvícení, co vede k růstu. Zbavuje nás špatných bohů, je to důrazný léčitel. Nabízí synchronicity a vedení po cestě. Velmi záleží na tom, v jakých rukou se ocitne a jak s ním bude zacházeno.
Tijax vládne důsledností a důkladností vedoucí ke změnám na další cestě životem. Pozor na ostří nože v podobě slov. Může buď ošklivě pořezat, nebo jako jistá ruka chirurga odstranit opatrně nemocné tkáně, či jako řezbářovo dláto, co správně vedeno, vytvořit krásu. Moudrost a čištění přichází přes výzvy a disonanci. A ty dokáže energie Tijax ukázat a zároveň vyléčit.

Známé osobnosti narozené ve znamení Tijax jsou např. Keanu Reeves, Sophia Loren, Martin Scorsese, Fidel Castro.