sobota 14. července 2018

14.7.2018 7 B´atz

JÍT ZA SVOU VIZÍ, VOLÁNÍ OSUDU - ROZHODOVÁNÍ, PŘESUN OD NEJISTOTY KE SPOKOJENOSTI, ODSTRANĚNÍ BLOKŮ MYSLI, ZMĚNA NASTAVENÍ DUŠE - KÓDŮ Z OBĚTI NA TVŮRCE, KONEC STARÉHO ZPŮSOBU TVORBY

Dnešní energie umožňuje přerod/výběr ze slabosti do síly, z oběti do vlastní tvorby.
Napojujeme se na svoji vlastní strunu, svého Tvůrce. Pozornost se přesouvá z vnějšího světa do pozornosti vlastní rezonanci, do síly mysli, vůle, slova. Pomáhá napojit se na svoji vizi budoucnosti, odstranit strachy a omezení a rozhodnout se pro novou realitu. I kdyby to znamenalo přesuny a změny, které podporují naši cestu.
Nenechme se zastrašit názory jiných, neporovnávejme se z druhými, nenesme odpovědnost za druhé a celý svět, teď jsme na řadě my sami.  Opice svádí k přeskakování, ale je to disciplína a vůle, co vedou k výsledku.
Dnes se zastavuje čas. Vidíme vše, přijměme inspiraci a vedení vyjít ze tmy a jděme za svým světlem.

Jak se blížíme k vrcholu působení letošního Vládce roku 6 Kej, tak vnímám zahušťování dějů a dívám se na znění kombinace konkrétního dne s Vládcem roku.
Ta dnešní mluví naprosto jasně a důrazně, až to ve mně zase vzbudilo úžas a vyloudilo úsměv. Ta kombinace říká: Odlehčit mysl a naladit se na intuici, nebát se nového, mít sílu a vytrvalost změnit vše co nás brzdí, jít za srdcem, probuzení a návrat vlastního vnitřního světla...

V případě zájmu o výpočet osobního Životního plánu mě kontaktujte na email zivotniplan@gmail.com.

Znamení B´atz je o životě a moudrosti, osudu, neomezené tvorbě, umění a přírodě. Toto znamení není o materiální sféře, ale o radosti, aktivitě, tvorbě, volnosti. Je to pracant, což ho vede k úspěchu a komfortu. Je velmi dobře organizovaný s vnitřní sílou udělat věci tak, aby fungovaly. Zemědělec, umělec.
V antických dobách byla opičí dvojčata patronem zpívání, malování a psaní hieroglyfů. Nověji je základem Mayský bůh tvorby B´atz, který spojuje Nebe, Zemi, život a moudrost do jednoho vlákna a spřádá tak čas a osud, spojuje minulost s budoucností.
Je to znamení 9 měsíců zrání dítěte před narozením. Je to mistr všech umění, talentovaný a šťastný tvůrce, učitel, malíř, muzikant, spisovatel, řečník, obchodník, trhovec. Obecně velmi vhodný pro svatby, nové vztahy, počátky projektů, řešení rodinných problémů.
B´atz je perfekcionista a musí si dát pozor na ego a aroganci. Má obrovský kreativní potenciál nejen na fyzické úrovni. Podle původní Mayské mytologie je život, který žijeme, uspořádaný vzorec a Nesvětí jeden velký chaos. V našich životech se obojí propojuje.
Také podle Mayů používáme slova ke spřádání reality stejně, jako se vlákno používá ke spřádání do látky. Proto je slovo velmi mocné a je jeden z nástrojů znamení B´atz. Dokáže smotat vlákno starého s novým a stejně tak odmotat jakýkoliv problém. Výzvou pro osoby B´atz je dokončovat započaté.

Známé osobnosti narozené ve znamení B´atz jsou např. Sean Connery, Dustin Hoffman, Harrison Ford, Robert de Niro.