úterý 10. července 2018

10.7.2018 3 Kej

VŠE PRONIKAJÍCÍ VNITŘNÍ ZMĚNA, VÝBĚR CESTY CO NÁS SPOJÍ S BUDOUCNOSTÍ, SPOJENÍ S NITREM PRO NALEZENÍ SÍLY A PODPORY, HLEDÁNÍ ŠTĚSTÍ, MYSTÉRIUM ZRODU

V trecéně uvědomování své schopnosti tvořit a propojování se svojí vnitřní sílou přichází energie vnitřní proměny.
Den přeskupování vnitřních sil, co hýbou životem vpřed. Přestavění a řízení svých zdrojů, což jsou síla, energie, čas, myšlení a emoce směrem k vlastnímu dosahování, k tomu, co chceme dělat. Žít svoji cestu, sílu ducha, vůle. Tak probudit svoji energii a radost pro tvoření. Spojit se se svým vnitřním Tvůrcem, pomoct své vlastní hvězdě na světlo, otevřít bránu a jít do svého života.
Dnešek pomáhá najít sebe sama, svoje poslání, roli, přitahujeme osud, svoji životní cestu.
Zjištění co nechceme je cesta tam kam chceme. Jde o nalezení sama sebe a přestat plnit očekávání druhých. Cíl je soulad se sebou, věřit si, z podřizování do vlastní síly, to je cesta k hojnosti.

Dnešní energie Kej je zároveň energie letošního Vládce roku, také Kej (6 Kej). Myslím, že astrologicky je Kej hvězda Venuše. Dnes ji tedy pomáháme zazářit, zrod našeho vlastního světla.
Letošní Vládce roku 6 Kej už mluví o stabilizaci své síly a jejího projevu v životě. Tedy naše hvězda má letos zazářit... Zároveň je rok 2018 skutečně rokem Venuše. Z těchto důvodů je dnešní den klíčový pro realizaci záměru celého roku.

Pro výpočet vašeho osobního životního plánu mě kontaktujte na mail životniplan@gmail.com.

Kej je o Čtyřce jako významu stability - čtyři světové strany, čtyři elementy, čtyři projevy lidské bytosti (fyzická, mentální, emocionální, duchovní), čtyři denní postavení Slunce (úsvit, poledne, západ, půlnoc), čtyři roční postavení Slunce (slunovraty a rovnodennosti), čtyři barvy, které symbolizují hlavní směry (červená na východě, modrá na západě, bílá na severu, žlutá na jihu), čtyři barvy kukuřice a čtyři barvy lidstva. Kej zároveň představuje i všechna čtyřnohá zvířata (i býk) a jako takový má silný vztah k přírodě. A jako pán lesa je o energii, moci, autoritě a hierarchii ve všech jejich projevech.
Kej se překládá jako Jelen, s významem mohutného samce, vládce lesa. Představuje původní syrovou energii a sílu. Je to nejmocnější znamení, silná autorita se sklonem k dominanci. Jelen je pro Maye jedno z nejmocnějších zvířat. Když Mayové poprvé uviděli koně tak si mysleli, že jsou blízcí příbuzní jelena, tak jej nazvali stejně. V Mayském jazyce K´iche slovo -kej- znamená skutečně jak kůň, tak jelen. Jelen symbolizuje všechnu původní sílu divoké přírody.
V antických kodexech je bůh duchovního lovu zobrazován s ocasem štíra a jeho koncem v lidské ruce. Je to ta stejná ruka, která je vyobrazena na glyfu znamení, je to ruka lovce. Významem je to ta ruka, ve které držíme všechnu potenciální sílu čtyřkou stabilizovaného světa v jeho nekonečné celistvosti; je to přirozená síla v nás připravená problesknout do akce a záměru. Tvůrce, Zdroj.
Kej je také ochránce přírody. Nejvyšší šamani jsou inciováni ve dny Kej. Osoby Kej se vyznačují silou vůle, otevřeností, sebevědomím, dosahováním cíle i přes překážky, trpělivostí, vytrvalostí, silnou motivací k práci, výkonem a pracovními úspěchy, pevností, rozhodností. To vše od harmonických projevů až po převahu ega a dominance.

Známé osobnosti ve znamení Kej jsou např. Johnny Depp, Dalai Lama, Matka Tereza, Elton John, Stephen King.