sobota 30. června 2018

30.6.2018 6 No´j

KRYSTALIZACE NOVÉHO USPOŘÁDÁNÍ, SÍLA VĚDOMÍ, NAPOJENÍ NA DUŠI - PŘÍCHOD INSPIRACE, STAHOVÁNÍ, MAGIE V PRAXI, UKAŽ MI CESTU

Díky energii, která obsahuje nejen čtyři světové strany, ale k tomu ještě propojení s nebem a zemí, se dnes probouzí naše duše. Napojení je tu a pokud nejsme zablokovaní možnostem inspirace, tak dnes může přijít. Vyšší Já se dnes projeví praktickými činy, sledujme je. Mohou přijít objevy k poskládání nových představ, inspirace jak překonat překážky, které stojí naší cestě k sobě samým. Mohou přijít i zkoušky vůle jít po cestě růstu a léčení. Můžeme překročit omezení mysli a přijde způsob, jak zazářit.
Dnešek je o nezávislé osobnosti, která prosazuje své záměry a dosahuje cílů vedena souzněním se svojí inspirací. Silná zářící osobnost. Končí to, co má kořeny ve věcech minulosti. Možnost komunikace s nitrem, navigace vnitřním hlasem a k tomu vyvážit emoce. Prostě být svůj a s grácií.

Znamení No´j je intelektuální génius, myšlení, vědomosti, Vyšší Já. Je o tom, jak se vědomosti mění na moudrost; zahrnuje mysl, učení a prastarou paměť, vede ke vzdělání a psychologii. No´j klade otázky, nalézá odpovědi a řešení, je skvělý inovátor. Energie No´j dává speciální dar rozvoje nápadů a nové inspirace. Klade důraz na vztahy a spravedlnost.
No´j je ale také velký idealista a snílek s velkou citlivostí.
V původní Mayské mytologii znamená pohyb, pohyb srdce a mysli a pohyb obecně. Je to Myšlení, Myslitel. No´j učí konat trpělivě a s čistými úmysly za účelem získání moudrosti. Proto také znamená myšlenky a nápady vyčištěné a ukotvené srdcem. Jako znamení zodpovědnosti a rozumu má za zvířecí představitele pracovitého datla a rychlou gazelu. No´j je schopen hluboké introspekce a nalezení odpovědí.

Známými osobnostmi narozenými ve znamení No´j jsou např. Richard Gere, Alfred Hitchcock, Barbara Walters.