pátek 1. června 2018

1.6.2018 3 Q´anil

POHLED DO SEBE NA VNITŘNÍ PLÁTNO CO OSVÍTÍ SKRYTÉ TALENTY, OSVOBOZENÍ ENERGIE TVŮRCE, NAPOJENÍ NA ZDROJ, VÍM KDO JSEM, POVSTÁVÁME Z PRACHU

Třetí den trecény opuštění programů oběti a paralýzy přichází mimořádně pečující a láskyplná energie, která nás podpoří v hojení svého nitra a probouzení energie vnitřního tvůrce. Světlo záře Q´anil se obrací do nitra, aby osvítilo naše hloubky a ukázalo na naši schopnost tvorby, naše talenty, uzdravilo naši kreativitu, životem a myslí zašlapanou.
Dnes máme možnost využít energii pro napojení na sebe, na svého vnitřního Tvůrce a převzetí kontroly nad svým životem. Můžeme se vyladit s reálným světem bez strachu, protože pochopíme svoji vlastní schopnost tvořit a začneme ji plně důvěřovat. Můžeme se tak v klidu nechat vést emocemi, které ukážou správnou cestu, nebát se projevit podle sebe a tvořit silou svého nitra, nikoliv děláním mysli. Pochopíme, že můžeme plynout s tím, co jde a klidně odpískat co nejde. Očistit své vnitřní dítě, kreativitu, duši, radost, hojnost, zralost, svoji hvězdu. Sebevědomě, bez váhání.
Přichází energie přerodu, ladění, díky kterému si tvoříme budoucí peklo, nebo ráj, záleží, co si dovolíme.

Pro výpočet osobního Životního plánu mě kontaktujte na email zivotniplan@gmail.com

Znamení Q´anil se překládá jako Semeno života, záře života. Je o životě, tvorbě, plodnosti, pěstování, péči o druhé, lásce a hojnosti, úspěchu a záři ve všem a všude. Je to semeno zaseté pro budoucí hojnou sklizeň. Q´anil jsou v původní Mayské mytologii zahradníci a bylinkáři.
Glyf pro tuto energii znázorňuje jednotu všech 4 aspektů a opětovné opakování jednoty v každém z nich. Všechno se vším souvisí, je to uzavřený kruh.
Ze zvířecích představitelů Mayové používají králíka, jako symbol plodnosti. Qˇanil je o životě a tvorbě na jakékoliv úrovni, lásce a hojnosti, počátku a růstu, semeni živočišném i rostlinném co je zaseto pro počátek života. Je o sklizni, jídle, chtíči, smyslnosti, plodnosti, hojnosti, prosperitě. Největším darem osob Q´anil je jejich schopnost péče o druhé, někdy až tak, že jim berou šanci na vlastní chyby a jejich využití pro růst; může vést do útisku v podobě nastavení pravidel, prosazování řádu, vyžadování poslušnosti. Lidé Q´anil mají sklony k odsuzování, kritice, chování nadřazenosti. Q´anil se také mohou snadno stát oběťmi svých vášní.

Známé osobnosti narozené ve znamení Q´anil jsou např. Elvis Presley, Jimi Hendrix, Daniel Radcliffe (postava Harry Potter)