pondělí 11. června 2018

11.6.2018 13 Tijax

SETKÁNÍ S OSUDEM, PROBUZENÍ - ODSTRANĚNÍ ZÁVOJE ILUZÍ K PROJEVENÍ VNITŘNÍHO SVĚTLA, PROMĚNA

Jako pokaždé říká 13. den trecény Kame - Žij, co hlásáš. Co to tedy je, na čem celou dobu pracujeme?
Překonat sám sebe, překonat strach ze zesměšnění a odmítnutí, nebýt oběť ve vztazích, projevení sebe, budování sebevědomí a vlastní tvorby beze strachu. Přes vyhrocené situace se nám připomenuly povinnosti a zaznělo nám co opravdu chceme. Konfrontovaly se možnosti a nutnosti a nutily nás k tomu vše propojit a dělat to, co je aktuálně potřeba.
Peklo, nebo ráj, dle naší vůle. Ukotvit se v přítomnosti, najít statečnost a osobní sílu, pustit se starých modelů a dělat správná rozhodnutí ve správný čas. Překročit propast, projevit se upřímně a z hloubky. Zadat si.
Dnes uzavíráme transformaci ducha proměnou k pravé životní cestě. Je tu šance pohnout i se vztahy. Závoje emocí a iluzí se odkrývají a naskýtá se nám pravdivý pohled na sebe i lidi kolem nás. Mít sílu a vytrvalost odříznout se od všeho z minulosti, co nám brání v naší cestě. Je den probuzení a návrat vlastního vnitřního světla. Klademe důraz na harmonické vztahy, otevřenost, upřímnost, autenticitu, ochotu ke kompromisům, spolupráci, velkorysost, nadhled. Proměňujeme závislost na společnou tvorbu, volíme citlivost a upřímnost a to vše vede k přehodnocování vztahů. Nemusíme být nutně přátelé s každým, jen pozor na sílu slova. Použijme rozum a diplomacii. Nebojme se nového, jděme za svým srdcem.

V případě zájmu o osobní Životní plán mě kontaktujte na email zivotniplan@gmail.com

Tijax znamená zuby a jazyk, komunikaci, paměť, učení přes reflexi. Má tendenci k argumentaci, hašteřivosti, lhaní. Je to znamení pro neohrožené čištění ducha, na odstranění všeho, co stojí v cestě a blokuje nás od bytí čímkoliv, čím chceme být. I ty nejsložitější problémy mohou být vyléčeny. Držme se svých snů a ideálů, dnes tvoříme budoucnost. Stůjme potížím vstříc v síle a ne v oběti.
Znamení Tijax se překládá jako nůž, obsidiánový oboustranný nůž. Obsidián je velmi ostrý, znamená separaci, rozpoznání a odřezání. Je to bojovník a neúnavný hledač pravdy a osvícení, co vede k růstu. Zbavuje nás špatných bohů, je to důrazný léčitel. Nabízí synchronicity a vedení po cestě. Velmi záleží na tom, v jakých rukou se ocitne a jak s ním bude zacházeno.
Tijax vládne důsledností a důkladností vedoucí ke změnám na další cestě životem. Pozor na ostří nože v podobě slov. Může buď ošklivě pořezat, nebo jako jistá ruka chirurga odstranit opatrně nemocné tkáně, či jako řezbářovo dláto, co správně vedeno, vytvořit krásu. Moudrost a čištění přichází přes výzvy a disonanci. A ty dokáže energie Tijax ukázat a zároveň vyléčit.

Známé osobnosti narozené ve znamení Tijax jsou např. Keanu Reeves, Sophia Loren, Martin Scorsese, Fidel Castro.