sobota 20. října 2018

20.10.2018 1 Toj

ROZPOMÍNÁNÍ, PROBOUZENÍ PRAVDIVÉ IDENTITY, CESTA NA SVĚTLO, SMÍŘENÍ S MINULOSTÍ, ZROZENÍ PODLE PŮVODNÍ KONCEPCE

Máme za sebou emočně náročnou trecénu, kdy včerejší vyústění nás přivedlo do dneška. Stojíme na novém břehu a spousta věcí je jinak. Loďka ze staré minulosti odplouvá.
Začíná trecéna Toj, která je o obnově života, o návratu na světlo po prodělaném delším či kratším spánku/noci. Je o očištění, osvobození, uvolnění překážek minulosti a tak probuzení. Je o návratu ke všemu, co jsme si dosud nedovolili, co si dlužíme, co jsme si odpírali ať už na energetické, nebo finanční úrovni (což spolu souvisí). Nastává čas odejít pryč od všeho, co je už dále neúnosné. Nastává čas přivést svoji duši do harmonie jednoty, korigovat nesoulad nitra s naším fungováním. Původní plány mysli budou muset být zapomenuty ve prospěch probouzení pravdivé identity Duše. Materiální myšlení obětováno, čištění od manipulace starými vzorci, abychom poznali vděčnost. Přijde čas výběru.
Dnes je první den a tento proces začíná. Začíná čas hledání a otázek, co chceme dál od života, bude se konfrontovat původní záměr cesty s realitou.
Cílem je cesta ze tmy na světlo, pryč s depresemi, obnova vnitřní síly, vyvedení z pozemských bojů a zrození podle původní koncepce.

Kombinace dnešní energie s letošním Vládcem roku 6 Kej říká: Vzpomenout si na svoji Duši, odpojit se od věcí a zpráv co jsou dávno pryč, nutno vzdát se vymyšlených plánů, vyčistit prostor a zachytit záblesk Vědomí a věřit. Ocitneme se tam, kde máme být.

Pro výpočet osobního Životního plánu mě kontaktujte na email zivotniplan@gmail.com.

Toj je podle původní Mayské mytologie Voda a Oheň. V aspektu vody znamená déšť, který oživuje zemi. Pro Maye je ale podstatnější aspekt ohně a je obsažen ve velkém významu obřadních ohňů jako očistného procesu. Voda či vzduch mohou být znečištěny, ale plamen ohně nikdy. Mayové zakládají obřadní ohně a jako vyjádření díků pálí nejrůznější obětiny.
Toj znamená příčinu a následek, platby dluhů za dobré i špatné činy, oheň co pálí nemoci a tak léčí a uvolňuje všechnu negativitu. Toj je o vyrovnání dluhu a přináší novou harmonii a rovnováhu. Toj nese také karmické dluhy spojené se zneužíváním moci na dětech a partnerech. Toj vede k zamyšlení a následné očistě.
Toj je hlavně energie vděčnosti za vše dobré i špatné, harmonizace emocí, současné i karmické minulosti, vybízí k platbě životu, poděkovat za všechno blaho, které jsme v životě obdrželi, za dar svých dětí, za plodnost žen, sjednocení mužského a ženského aspektu.
Osoby Toj mnohem víc dávají, než přijímají, takže ztělesňují na jedné straně spektra nejvyšší laskavost a na té temnější straně nejhorší možné zneužívání a manipulaci. Kolo života se tedy otáčí a v něm dáváme a bereme. Obojí musí být v rovnováze. Toto znamení je zprvu negativní, ale podporuje změnu pohledu na věc, obrat do pozitivního stavu, pokrok, růst.

Známé osobnosti narození ve znamení Toj jsou např. John Lennon, Madonna, Mick Jagger, Julia Roberts, John Travolta.