středa 18. října 2017

18.10.2017 11 Iq´

PODPORA NA CESTĚ K VNITŘNÍ HARMONII, ČIŠTĚNÍ K PRAVDIVÉMU BYTÍ, SJEDNOCENÍ SEBE, KOMUNIKACE S DUŠÍ

Po včerejší koncentraci na sebe a svoji cestu přichází energie, která nám s tím pomůže. Síla větru čistící k moudrosti a pravdě. Přichází podpora na cestě a smyslu života.
Co nám přináší radost, inspiruje, baví, zážitky, činnosti, situace, proč zrovna ty a jiné ne. To je nasměrování k sobě. Tam cítíme vibrace, energii života. Kudy ano a kudy ne a za jakou cenu.
Dnes je den reformy, den vášně a bláznění. Kontrolujme tuto sílu a nasměrujme ji na krásu vlastní duše a její pravdivý projev. Jde o křižovatku, o víru v sebe, nalezení sebe.
Další souvislosti mluví o naší touze žít smysluplný život. Tedy rozvíjet své dary a nadání ve prospěch celku. Duchovní moudrost a její sdílení.
Začíná období celku. Být osobnost včleněná do skupiny.

Znamení Iq´ představuje vítr či bouři co přináší změny skrze slova, inspiraci, tvorbu či destrukci, je to dech života, komunikace. Iq´je velmi mocné a může být jak velmi spirituální, tak potenciálně velmi nebezpečné. Může být manipulativní a sílu slova použít k agitaci a svedení lidí z jejich pravé cesty. Je o myšlenkách a změnách.
Iq´ nese sociální a vztahovou citlivost, proměnlivost nálad, nese hněv a depresi, nebo je naopak může léčit. Představuje vítr či hurikán, blesk, bouři a obnovu života.
Iq´posiluje tělo, mysl a ducha. Je to vzduch, který dýcháme a dech, který používáme při mluvení. Ve svém nejzákladnějším významu představuje architekta, tvůrce.
Zvířecím představitelem je kolibřík, protože jeho rychlé kmitání křídel skrývá obrovskou energii. Kolibřík je také agresivní pták, kterému se i větší ptáci vyhýbají.
Iq´ tedy zřetelně představuje polarity a tvorba není nic jiného, než souhra polarit. Iq´ je především velký tvůrce, když je správně uchopen.

Známé osobnosti narozené ve znamení Iq´ jsou např. Michael Jackson, Elizabeth Taylor, Hillary Clinton, Al Pacino, George Lucas.