pátek 3. března 2017

Moje zkušenost s energií Aj

Dnešní energie Aj (podrobný popis v části o denních energiích) mě přiměla sednout a napsat svoji vlastní zkušenost s touto energií. Kdo ji nemá ve svém životním souhrnu energií, bude si možná ťukat na čelo a určitě si nebude umět představit, co v životě působí.

Perfekce je jeden z aspektů Aj. Její příčina je ve snaze zajistit si nějaké zdi, pravidla, dům, ve kterých se budeme cítit v bezpečí. Tuto perfekci uplatňujeme na sebe i na druhé. Je to jakási obranná strategie chování proti zranění. Projevy jsou různé podle toho, v jaké trecéně se ten který Aj nachází. V každém případě je pod tím vším strach a nejistota.  Aj je velice citlivý a strach a nejistota způsobují velké emoční výkyvy. Aj si musí dát pozor na pády emoční a životní.

V mém případě se jedná o Aj v trecéně strachu o přežití a plateb karmických dluhů. Ze strachu o přežití a jeho následků, které způsobuje, mohou vznikat závislosti. K tomu se připojují emoční výkyvy. Tuto energii mám v současném věku na nejvyšším bodě působení.

Podle grafu energií, který pro své klienty v rámci Životního plánu také připravuji, mi začal vliv energie AJ před 25 lety, plnou vládu převzala před asi 12 lety, teď se nachází ve svém nejvyšším a pro mě nejhorším působení, sestup na síle bude následujících 6 let, kdy následně převezme plnou vládu energie příští. Ta trecénu plateb končí, říká Máš zaplaceno, tam se něco zásadního stane.

Strach o přežití na základě plateb karmických dluhů. Platba karmy byla u mě potvrzena, platím dlouhých 30 let od roku 1992, což souhlasí s nástupem energie AJ viditelném v grafu... Konec plateb na rok přesně souhlasí s odchodem energie Aj popsaným výše. Moje platba je formou finanční a existenční nejistoty. Což přesně souhlasí s umístěním Aj v mém Životním plánu.
A protože platím, tak nadřazenost platby karmy nad vším a veškerým snažením, se projevovalo ztrátami a nalézáním zaměstnání, špatnými volbami podnikání, které vedly samozřejmě jen ke ztrátě, nejistými investicemi, které na svém konci jsou spíše ztrátou atd. 

Vrcholný úder vrcholného období plateb nastal 20.1. tohoto roku. Karmický vliv je přesně dohledatelný na den přesně postavením Pluta v mém domě financí. Ten den jsem byla okradena o celou peněženku a protože se tak stalo po platbě kartou u terminálu na jízdenky (nikoliv bankomat a nikoliv v ČR), tak vykonavatel karmy odpozoroval i můj pin a než jsem vše zjistila a vykomunikovala s bankou, tak mi kompletně vybral účet. Tím nastal pád finanční i emoční. 

A přicházíme k emočnímu aspektu Aj. Můj život je velmi o emocích, i když to navenek možná není vidět. Emoční výkyvy kopírují můj aktuální existenční stav. Jako znamení s potenciálem být oporou musí Aj emoce zvládnout. 
Dnešní spojení s číslem vnitřní tvorby 3 znamená nutně upustit od úplně všech představ o tom, jak by věci měly být, přijmout všechny příčiny a následky a hledat jiný pohled. Nastavit myšlení z polohy obrany a strachu (tedy oběti) do polohy tvorby (tedy růstu). Hledat a přijmout cokoliv, co pomůže se ze situace dostat. Opustit perfektní představy o všem, perfektní požadavky na všechno. Tam začíná tvorba zcela nových věcí.

Emoční a životní výkyvy má Aj takříkajíc v popisu práce. Záleží na čísle, které u něho stojí a okolních znameních, zda a jak se projeví. Mně trvalo 53 let, než jsem to pochopila a uviděla na svém dosavadním životě. A pochopila jsem to díky Mayskému kalendáři.

Naštěstí je energie Aj zároveň silná a má vůli jednat a věci měnit. POKUD ovšem tohle vše pochopí, zvládne své emoce a perfektní představy.

Snad vám moje osobní zkušenost byla k něčemu dobrá a pokud zažíváte emoční výkyvy, tak možná jsou způsobené energií Aj.

Mějte krásný den :-)